compFAQ


Snad každý uživatel počítače už někdy řešil nějaký pro něj neřešitelný problém. Když pak ale například na internetu, nebo po poradě se známým hledal řešení, zjistil, že je velice jednoduché. A do takové situace se klidně můžete dostat i Vy. Řešení nemusí být vždy úplně jasné, ale od toho je tady právě tento nový projekt Hannes webu. compFAQ je takovou sbírkou často kladených otázek ohledně počítačů, z toho jsem vymyslel i název. Zatím pracuje teprve na první podobě, později bych chtěl přidat například možnost komentářů a další vylepšení. Tato rubrika by měla vznikat spolu s návštěvníky Hannes webu, proto pokud budete řešit nějaký problém, neváhejte a napište mi mail nebo zprávu na ICQ (120739241).

Trochu jsem si také pohrál s PHP a pod každý článek jsem přidal možnost ohodnotit konkrétní stránku. Maximum bodů je 5, minimum 1! Bohužel jsem nepřišel nato, jak udělat aby se hodnocení zobrazovalo na této úvodní stránce - nabízelo by se tak zajímavé srovnání. Ještě na tom trochu zapracuju, možná se časem dočkáme... Dočkali jsme se :)

Pokud budete mít nějaký dotaz či připomínku, připravil jsem pro vás jakousi knihu návštěv projektu compFAQ. Jestli se budete chtít na něco zeptat, nebo poradit s ěnjakým problémem, určitě pište právě do této knihy.


Vaše hodnocení (5=maximum, 0=žádný hlas):

článek 1234567891011
hodnocení   3.3 4.4 4 4.5 3 4.4 3 3 3 3.7 3.61.) Jak přehrát nedotažený soubor AVI ?

2.) Jak odinstalovat Windows Messenger ?

3.) Jak vypnout počítač poklepáním na ikonu ?

4.) Jak zjistím svojí IP adresu ?

5.) Jak na overburn v Neru ?

6.) Jak zrušit hlášení Málo místa na disku ?

7.) Jak odeslat zprávu z ICQ rychleji ?

8.) Jak vypálit soubor BIN a CUE ?

9.) Můžu smazat adresář Windows/Prefetch ?

10.) Automatické přehrávání ve Windows XP

11.) Co je to DMA a jak to zapnout ?

Hannes     
created by Hannes - 1Hannes@seznam.cz - hannes.gameplanet.cz