Game_blogAktuální verzi Game blogu najdete na adrese blog.czhannes.com !demo hry The Great Escape 1.7.2003 | DemoFirmička Sci Games vydala hratelné demo hry The Great Escape. Hra je připravena podle známého filmu a vyjde na několika platformách: PC, PS2, a Xbox. Ve filmu, který byl natočen již v roce 1963 hrál Steve McQueen se vyjímala poslední úniková scéna na motorkách, který se ve hře také objeví. Velikost dema je 250 MB a obsahuje dvě mise z plné hry: "Struggle In The Mountains" a "On The Run!". Vydání je plánováno na srpen a podle různých preview se máme na co těšit.


Rozvoj blogů 1.7.2003 | OfftopicSeznam začal nabízet novou služnu, kde si můžete založit svůj vlastní blog a pak ho pěkně spravovat. Týhle šance se chopilo celkem dost lidí a na Seznamu se objevil žebříček blogů (podle příspěvků). Nic mě tam moc nezaujalo, většinou to byly typy 1článek a konec, ale něco se tam přece jenom našlo. Třeba Baldachýn tam začal psát o MFF ve Varech. Další byl blog s názvem administrace, kterej je docela drsnej. Za autora se vydává 24letá učitelka a obsah je celkem monotónní :-), jak napovídá popisek: "Mám to ráda a nestydím se za to". Tenhle blog vzbudil na českým internetu docela slušnou bouři, většina pravidelných bloggerů se o něm hned zmiňuje. Podle panelu toplistu je návštěvnost celkem slušná, ale to bude daná asi tématem. Každopádně si o tom něco přečtěte: pixy - pooh - bloguje - rgblog - weblogrob. Nakonec to ale vypadá tak, že blog píše někdo úplně jinej, na fotkách je taky úplně někdo jinej a celý je to nějaký divný. O tom si ale musíte udělat názor sami.


Info o Max Payne 2 1.7.2003 | NovinkyNa internetu se objevily první konkrétnjší informace o pokračování skvělého prvního dílu Maxe Payne s názvem The Fall of Max Payne. Určitě se zase o něco zlepší již tehdy skvělá grafika, zůstane bullet-time, zůstane nepřítomnost multiplayeru, která by byla asi dost těžko proveditelná. Také se spekuluje o délce druhého dílu, protože první Max byl hodně krátký. Objevilo se několik naskenovaných obrázků, které ale nejsou v moc dobré kvalitě. Více informací si můžete přečíst na Tiscali.


Warcraft III Patch 1.10 1.7.2003 | PatchBlizzard vydal v krátké době další patch pro Warcraft 3 a posunul tak hru do verze 1.10. Tento nový patch opět přibližuje hru datadisku Frozen Throne a připravuje hráče na přechod. Někomu se ale změny příliš nelíbí, takže na různých forech vznikají slušné hádky. Patch obsahuje opravdu slušnou řádku změn, všechny si můžete přečíst tady. Předchozí verze byla 1.06, takže se udál dost velký skok. Pokud War3 hrajete, patch se sám stáhne pomocí autoupdate. Stahovat můžete na webu Blizzardu.


Nero 5.5.10.42 1.7.2003 | SoftwareS železnou pravidelností vychází každý měsíc nová verze nejpoužívanějšího programování na vypalování Nero Burning Rom a s příchodem nového měsíce se nic nezměnilo, takže tady je verze 5.5.10.42, která tradičně přidává pouze podporu nových mechanik. Novou verzi si můžete stáhnout (mirror). Všichni už ale spíše očekávají verzi 6, která by se měla na světě objevit někdy v polovině tohoto měsíce. Více info na homepage.


Hidden & Dangerous 2 Preview 1.7.2003 | PrweviewNa Gamespotu vyšlo před pár okamžiky preview na skvělou českou hru Hidden & Dangerous 2. Po dohrání jedničky ve verzi Deluxe a v češtině se na tohle opravdu těším. Děj se bude opět odehrávat v 2. světové válce. Bojovat budete v týmu, stejně jako v díle prvním. Na výběr bude kolem 40 charakterů s unikátními vlastnostmi. Určitě si preview přečtěte!


Co bude v novém Levelu 102? 1.7.2003 | NovinkyS železnou pravidelností se na stáncích objevují nová čísla Levelu a v červenci tomu nebude jinak. Level číslo 102 vyjde 3.7. a teď se podíváme na jeho obsah: Pavel Prouza pro vás připravil rozsáhlý text o nejlepších modifikacích do her jako Half-Life, Battlefield 1942, Operation Flashpoint a dalších, přičemž celé téma se logicky roztáhlo i na Level DVD, kde najdete kolekci celkem 24 modů, připravených rovnou k náležitému otestování… Co se týče dalších sekcí časopisu, největším tahákem na stránkách věnovaných preview jsou bezesporu exkluzivní první dojmy z betatestu nejočekávanější onlinovky tohoto roku – Star Wars Galaxies. Recenzím pro změnu vévodí velké rozbory RPG Gothic 2 a FPS Star Trek: Elite Force 2, a konečně, o hardwaru, jemuž vévodí velký test reproduktorových sestav. Kromě již zmíněné kolekce modů do populárních her na DVD vám totiž k příjemnému trávení prázdninových veder nabízíme hned TŘI plné hry. Konkrétně se jedná o pár měsíců starého 3D nástupce Atomic Bombermana jménem BomberFUN, jež je na CD/DVD kompletně v češtině a navíc v české distribuční premiéře. Druhá hra potěší všechny fandy sportovních her – jde o cyklistickou variaci na Tony Hawk’ Pro Skater – Dave Mirra Freestyle BMX. No a na konec jsme nemohli minout ani plnou verzi multiplayerového Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory. Level je jeden z mála časopisů, které si pravidelně kupuji, takže tohle bude další číslo do sbírky.


Bugbear hrozí ve všech směrech 13.6.2003 | NovinkyPoměrně nový vir BugBear.B, který se začal v naší republice šířit teprve nedávno a to celkem masivně skrývá další skryté nebezpečí. V kódu viru bylo objeveno několik stovek domén významných finančních společností, jak varovala FBI. Když se doměna ve viru shoduje s doměnou na napadeném počítači, spustí se další část viru, která se snaží zachytávat hesla a k tomu ještě otevírá tzv. backdoors - zadní vrátka, kterými může útočník infikovaný počítač ovládnout.


Konec Fairlightu 13.6.2003 | NovinkyPoslední dobou velice aktivní crackerská skupina Fairlight se po šestnícti letech rozhodla pro ukončení činnosti. Fairlight vydávali cracky již na programy pro Amigu a v 80. a 90. letech a svůj konec zdůvodnili v posledním .nfo souboru, který si můžete přečíst. Jako důvody uvádějí nebezpečí této činnosti, strach z různých vládních akcí a také upadající morálku na warez scéně.


Týdenní přehled - novinky 8.6.2003 | NovinkyElder Scrolls III: Bloodmoon je Gold Bethesda Softworks vydaly tiskovou zprávu, kde oznamují, že tento datadisk se dostal do fáze Gold a je připraven k uvedení do prodeje. Bude zde také představen nový systém udělování zkušenosti.
Chaser trailer Pokud se chcete dozvědět něco o hře Chaser, určitě se podívejte na přibližně 32 MB velký trailer z Multiplayer dema této hry. Více se dozvíte na oficiální stránce Chaseru.
3DO Files na nule ? Podle zprávy Reuters se herní vydavatel a vývojář 3DO dostal do finančních potíží. Pokud se nanajde nový vlastník, skončí pravděpodobně tato poměrně známá firma v propadlišti dějin. Připomenu ještě některé tituly: série Might and Magic, série Heroes of Might and Magic, ...
Warcraft III: The Frozen Throne je Gold Blizzard Entertainment oznámil v tiskové zprávě, že velice očekávaný titul Frozen Throne je dokončen. War3 byl nejrychleji prodávanou hrou na světě a bude tomu přesně rok od jeho vydání. Datadisk Frozen Throne bude v obchodech po celém světě k dispozici 1.července. Hra byla také uvolněna do veřejného betatestu a náhodou jsem se dostal k lidem, kteří ho hráli. Oproti původní hře je FT podstatně změněn. Dočkáme se opravdu mnoha novinek, například:

 • 4 nové singl kampaně
 • 4 noví hrdinové, každý z nich specifický pro svou rasu, včetně mnoha nových kouzel
 • 2 nové jednotky pro každou rasu, přinášející ještě více taktockých možností
 • obchody vytbářené hráči, pro každou rasu spcifické předměty
 • 5 neutrálních hrdinů, které di můžou hráči koupit pro posílení své armády
 • nové možnosti multiplayeru-podpora klanů a turnajů
 • množství nových map pro MP
 • obohacený World editor
 • GTA 3 multiplayer mod 0.3 Na tomto webu byl vydán mod pro Grand Theft Auto 3, který do hry přidává podporu multiplayeru. Pro správné hraní musíte mít GTA 3 ve verzi 1.1, pro jiné verze není mod odtestován. Velikost je pouhých 5 MB a za vyzkoušení to určitě stojí!
  Tomb Raider: The Angel of Darkness bude 20.června Eidos oznámil, že začátek prodeje zatím, možná i doufejme poslední hry s prsatou Larou je právě 20:červen tohoto roku. Hra už je úplně dokončena. Vydání hry je tak naplánováno 5 dnů před uvedení filmu s Angelinou Jolie Tomb Raider 2 do kin v Americe. Nevypšela však už hvězda Laru za ty roky?
  Delta Force Black Hawk Down: Team Sabre Po celkem slušném úspěchu hry Delta Force Black Hawk Down se Novalogic celkem logicky rozhodl vydat i první datadisk s názvem Team Sabre. Toto rozšíření bude obsahovat 2 nové singl kampaně, kde se podíváte do Kolumbijských džunglí na obchod s drogami. Přidáno také bude kolem 30 nových multiplayerových map. Datadisk vyjde někdy tento podzim
  FutureMark: Nvidia nepodváděla Podle of. prohlášení výrobce 3DMarku 2003 nakonec Nvidia v testech nepodváděla. ATI svou konkurenci podezřívala, že NVIDIA v testech použila speciálně upravený kód, aby získala vyšší framerate. Po aplikování posledního patche (viz. patche) se výkon karet od NVidie snížil až o 24,1 procent, takže na tom asi něco bude. Vyjádření Futuremarku najdete tady.
  Nejprodávanější hry NPD Techworld klasicky vydal seznam deseti nejprodávanějších her v USA, tentokrát pro týden končící 24.květnem. Novinka sims Superstar už je zase na vrcholu (bohužel :-)

  1. The Sims: Superstar Expansion Pack - Electronic Arts
  2. Grand Theft Auto: Vice City - Take 2 Interactive/Rocksta
  3. Rise Of Nations - Microsoft
  4. Enter The Matrix - Atari Interactive
  5. Planetside - Sony
  6. The Sims Deluxe - Electronic Arts
  7. Sim City 4 - Electronic Arts
  8. Roller Coaster Tycoon 2: Wacky Worlds Expansion Pack - Atari Interactive
  9. The Sims: Unleashed Expansion Pack - Electronic Arts
  10. Warcraft III: Reign Of Chaos - Vivendi Universal Publishing $36
  Mafia bude na PS2 a Xboxu! Take 2 oznámily, že český hit Mafia se dočká také vydání na jiných platformách! Bohužel nebylo blíže nic specifikováno, takže si budeme muset ještě chvilku na další podrobnosti počkat.


  Týdenní přehled - patche 8.6.2003 | Patche  3DMark 2003 Patch build #330 Pokud se chcete dozvědět konečně korektní výsledky benchamrku od Futuremarku, určitě si stáhněte tento patch, který opravuje chyby, kvůli kterým např. NVidia získávala velký náskok před ATI.
  Anachronox neoficiální patch v44 Jeden z bývalých vývojářů hry Anachronox vydal neoficiální patch pro tuto hru. PAtch je ve verzi bulid 44 (1.02). Patch je docela zásadní a mění mnoho věcí (úplně nový save systém, padání a bugy ve hře a mnoho dalšího).
  Blitzkrieg Patch 1.2 Byl vydán nový patch pro realtimovku z druhé světov éválky Blitzkrieg. PAtch opravuje hlavně chyby v multiplayeru a řaké přináší 2 nové mapy právě pro multiplayer.
  Mistmare patch 1.51 PAätch opravuje většinou různé příčiny pádu hry.
  Galactic Civilizations Patch od Strategy first updatuje tuto vesmírnou strategii do verze 1.04. Po nainstalování patche si budete moci zahrát i v okně.
  Rise of Nations patch 1.01 Vyšel první patch pro hru od Big Huge Games Rise of Nations ve verzi 1.01. Podle of. stránek hry se jedná o drobná vylepšení vzhledu hlavně v multiplayeru. Velikost patche je 7 MB. Pokud máte zapnuto autoupdatování, patch by se měl stáhnout sám.
  Battlefield 1942 version 1.4 Web Boomtown nyní nabízí patch, který se dostal na svět bez svolení vydavatelů. Tento oficiáloní patch ve verzi 1.4 nabízí velké množství vylepšení a mnoho přídavků a Battlefield značně obohacuje. Například byl upraven, takže ho slyšíte opravdu jako ve first-person. Konečné shrnutí bitvy bylo také značně změněno a nyní ukazuje název serveru, mapy, IP adresy a identifikační číslo každého hráče. Překvapivě byl Tké přidán krev po zasažení vojáka. Byly také přidány 2 nové zbraně: The DP 1928 a Type 99.
  Tactical Ops: Assault on Terror patch v3.4.0 Atari vydaly nový patch pro tuto taktickou střílečku od Kamehan Studios, který vám updatuje hru do verze 3.4.0. Velikost patche je slušných 96 MB a stahovat můžete buď ze stránky hry nebo na 3DGamers.
  Warcraft III Patch v1.06 Blizzard vydal další patch pro War3 ve verzi 1.06. Velikost patche je něco přes sedm mega a přináší opravdu hodně změn. Jelikož se o War3 docela zajímám, pročítal jsem nějaké diskuse a reakce na patch nebyly zrovna nejlepší. Takové osobnosti české scény jako třeba Lord.Chick si na patch většinou stěžovovali. Přináší prý kolem 25% připravovaného datadisku Frozen Throne, takže se asi Blizzard snaží hráče připravit na velký skok.
  Myth 2:Soulblighter v1.4 patch Skupina Mythdev vydala nový patch ve verzi 1.4 pro hru Myth 2.
  Colin McRae Rally 3 Demo Patch Codemasters vydaly patch pro demo hry Colin MCRae Rally 3, který přidává celkem dost nových možností, hlavně nastavení. Info o demoverzi si přečtěte v sekci dema o kousek níž.
  Tropico 2 v1.2 Patch Take 2 vydaly nový patch pro Tropico 2 rovnou ve verzi 1.02, více informací najdete tady.


  Týdenní přehled - dema 8.6.2003 | Demo  Cunyngas demo Cunyngas je 3D strategie s pěknou grafikou od firmy Akatora. Více o hře i download najdete na homepage.
  Devastation singl demo ARUSH Entertainment konečně vydal singlplayer demo pro Devastation. Je už to pár týdnu co hra vyšla a dema se dočkáváme až teď. Dříve bylo k dispozici pouze multiplayer demo. Toto demo obsahuje 2 mise z plné hry s názvy South Urbia a Transit. Velikost je slušných 260 MB.
  Colin McRae Rally 3 Codemasters vydaly hratelné demo hry Colin McRae Rally 3, kde si můžete vyzkoušet simulaci rally závodů na vašem počítači. V demu jsou tři tratě: Anglie, Japonsko, Švédsko. Velikost dema je 121 MB a můžete jezdit pouze s autem Ford Focus. Stahovat můžete ze slušného množství mirrorů: Blackhole Motorsports, Tiscali Games,Worthplaying, Fragland, Gameplex, Happy Puppy, LlanLAN, Pixelrage
  Vietnam War: Ho Chi Minh Trail Pokud si chcete vyzkoušet další first-person střílečku z Vietnamu, zřejmě inspirovanou českým Vietcongem, máte možnost stažení tohoto dema. Hru vyvíjí zajímavě se jmenující firma - Chinese Kungfu Studio.
  Charlie's Angel's Angel X Sony Pictures vydaly hratelné demo této hry, inspirující se filmem, který se brzo dostane do kin. Tato akční adventura vám v demu, která má pouhých 24 MB, nabídne jednu misi a tutorial. Stahovat můžete přímu z webu Sony, nebo z Fileshack.
  Shanghai Dragon Čínský vydavatel E-Pie ent. vydal hratelné demo šanghajského draka - arkádové střílečky, která už v Číně vyšla před několika měsíci. Demo je veliké 273 MB.
  Next Generation Tennis 2003 Wanadoo vydaly hratelné demo hry Next Generation Tennis 2003 známé také jako Rolland Garros 2003. Demo je veliké 31 MB a můžete si v něm zahrát jeden zápas na US Open. Domovská stránka.


  Týdenní přehled - screenshoty 8.6.2003 | Screenshoty  Terminator 3 Další hra podle filmu je oznámena a nejedná se o nic jiného než o Terminator 3: Rise of the machines. Galerii screenshotů si můžete prohlédnout na TTG.
  Mythica Teprve nedávno oznámený titul Mythica se dočkal několika nových screenů některých postav a také vyšlo kratší preview.
  Men of Valor: Vietnam Pravděpodobně po vydání titulu Vietcong se mnoho firem rozhodlo zkusit podobné téma a tak se dočkáme například tohoto titulu. Autoři z firmy 2015 spustili of. homepage a uveřejnili na ní také několik nových screenshotů. Vydání hry je plánováno na 1. čtvrtletí roku 2004.
  Raven Shield Athena Sword ---
  X2 The Threat ---
  Unreal Tournament 2004 Atari vydaly první screenshoty z tohoto pokračování UT série, bude obsahovat všchno z 2k3 verze a dva nové bonus packy, mise, mody a další. Viděl jsem jeden trailer na nové poračování, ale nejlepší dojem to na mě neudělalo, už je to trochu přehnaný. Stejně hraju nejvíc původní UT, takže si velké iluze nedělám.
  Heaven & Hell 102 MB velké anglciké demo této německé hry :-) Ve hře si zahrajete v real-time strategii na boha, stahovat můžete z WorthPlaying a Fileplanet.

  - Homeplanet HomeLAN Fed
  - Lionheart RPG Vault.
  - Trash InhumanGames Website.
  - Wish RPG Vault.
  - X2 - The Threat Action Vault.
  - Age of Mythology: The Titans homepage hry.
  - Besieger homepage hry.
  - Chrome Action Vault.
  - Colonies Gengamers.
  - Darkfall homepage hry.
  - Etherlords II RPG Vault.
  - Greyhawk: Temple of Elemental Evil GameBanshee.
  - I of the Dragon on the homepage hry.
  - Republic PC.IGN.Com
  - Star Wars Galaxies homepage hry.
  - S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost - GenGamers
  - Breed - ToTheGame
  - Neuro - ToTheGame
  - Xenus - ToTheGame
  - FireStarter - ToTheGame
  - Kreed - ToTheGame
  - HomePlanet - ToTheGame
  - Chicago 1930 - ToTheGame
  - Sniper Elite - ToTheGame
  - Judge Dredd vs Judge Death -ToTheGame
  - Black & White 2 - ToTheGame
  - Celebrity Deathmatch - ToTheGame
  - Age of Wonders: Shadow Magic - ToTheGame
  - Transport Giant - ToTheGame
  - Apocalyptica - ToTheGame
  - Lord of the Rings: The War of the Ring - ToTheGame
  - Lord of the Rings: Middle-earth Online - ToTheGame
  - Far Cry - ToTheGame
  - Vampire: The Masquerade - Bloodlines - ToTheGame
  - Call of Duty - ToTheGame
  - Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide - ToTheGame
  - Halo - ToTheGame
  - World of Warcraft - ToTheGame
  - Warcraft III: The Frozen Throne - ToTheGame
  - The Movies - ToTheGame
  - Soldner: Secret Wars - ToTheGame
  - Tomb Raider: Angel of Darkness - ToTheGame
  - Commandos 3: Destination Berlin - ToTheGame
  - Battlefield Command - ToTheGame
  - Painkiller - ToTheGame
  - The Matrix Online - ToTheGame
  - Xpand Rally - ToTheGame
  - Flight Simulator 2004: A Century of Flight - ToTheGame
  - Rome: Total War - ToTheGame
  - Age of Mythology: The Titans - ToTheGame
  - Railroad Tycoon 3 - ToTheGame
  - Republic: The Revolution - ToTheGame
  - Hidden & Dangerous 2 - ToTheGame
  - Deus Ex: Invisible War - ToTheGame
  - DOOM III - ToTheGame
  - Train Simulator 2 - ToTheGame
  - Sam & Max Freelance Police - ToTheGame
  - Halo - 3D Gamers
  - Enter the Matrix - Tiscali Games.cz
  - The Great Escape - ToTheGame


  Týdenní přehled - články 8.6.2003 | Story  Breed Pro mě neznámý server NuclearDays.com vydal rozhovor s Adamem Perfectem z Brat Designs', který vyvíjí tuto first-person střílečku.
  Secret Weapons Over Normandy Renomovaný Gamespy vydal rozhovor se známým vývojářem Lawrence Hollandem, kde hovoří o hře Secret Weapons Over Normandy.
  Star Trek: Elite Force II Opět na Gamespy vyšlo preview střílečky na motivy Hvězdných válek. Elite Force 2 je podle autorů již z 98% dokončeno a do obchodů se dostane pravděpodobně 26.června.
  Longest Journey 2 Krátký rozhovor ve formě preview s jedním z designérů hry Longest Journey 2 si můžete přečíst na webu Adventure Gamers. Je dost předšasné o hře mluvit, protože pravděpodobně nevyjde dříve než v roce 2005.
  Will Rock Preview Loaded.inc vydaly preview na připravovanou first-person střílečku od Ubi softu Will Rock.
  Project Earth 2 Interview Na Homelanu vyšel rozhovor s vývojářem z firmy City interactive, kde se hovoří o připravované 3D real-time strategii, která bude pokračováním prvního dílu. Vývoj je ve stádiu alfa verze a vydání se očekává na letošní Vánoce.
  Half-Life 2 Interview Autoři z Gaming next udělali interview s Gabe Newellem z Valve Software. Hovoří se o FPS Half-Life 2, který bude asi velice slušným a očekávaným titulem. Také se očekává souboj s DOOM 3 a bitva grafických akcelerátorů ATI vs. NVIDIA. Určitě si rozhovor přečtěte, dozvíte se mnoho zajímavostí.
  Chrome preview Na Gamespy vyšla preview na střílečku od našich slovenských kolegů z firmy Techland s názvem Chrome. Můžete si také stáhnout trailer z této futuristické hry, který byl uveden na E3. Video má slušné rozlíšení 400x300, nebo dokonce 800x600 a stahovat můžete z homepage.
  Kohan: Kings of War interview O teprve nedávno oznámené hře Kohan se hovoří v interview na webu RPGvault. Hra je fantasy real-time strategie a o vývoj se stará firma TimeGate Studios.
  Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide Interview Gamespy vydal rozhovor o prvním datadisku pro úspěšné RPG Nevewinter Nights z produkce firmy Bioware.
  UFO: Aftermath interview Na stránkkách RPGplayeru vyšel rozhovor s českým vývojářem Jiřím Rýdlem z Altar Interactive, kde se mluví o akční strategii UFO: Aftermath. Během několika měsíce bysme se měli dočkat dema a potom i plné hry.
  Black9 rozhovor Na Homelanu vyšel rozhovor s vývojáři z firmy Taldren, kteří pracují na nové hře Black9. Black9 bude sci-fi akční RPG, které poběží na licencovaném Unreal enginu, což by mělo zaručit pěknou grafiku. Více se dozvíte na homepage hry.


  Týdenní přehled - software 8.6.2003 | Software  DivX 5.0.5a DivX je balíčkem kodeku, přehrávače, dokumentací a dalších utilit pro přehrávání videa. DivX je založen na kompresi formátu MPEG-4 a dokáže redukovat video na zlomek původní velikosti. Tato verze opravuje jednu chybu, která špatně enkodovala některé famy při použití s některými programy (AVIUtil, DVD2AVI). Pokud pouze video přehráváte, tuto verzi vůbec stahovat nemusíte. Opět byly vydány 3 verze: Free verze, Pro verze s adaware a Pro verze (shareware). Další verze můžete najít v sekci kodeky.
  Adobe Reader 6.0 Adobe Acrobat Reader zná asi každý, umožňuje vám číst soubory ve formátu PDF. Ve skutečnosti ale nevidím důvod k upgradu, protože jestli máte pětku nebo dokonce čtyřku, pédéefka vám to přečte úplně stejně. Kdo chce ale mít všechno v nejnovější verzi, má možnost.
  VirtualDub 1.5.4 Asi nejlepší program pro nahrávání a editaci videa Virtual dub de dočkal nové verze. Stahujte normální verzi, nebo verzi pro Pentium 4.
  Fresh Diagnose 5.90 S tímto prográmkem můžete otestovat mnoho částí vašeho počítače a zjistit informace třeba o procesoru, harddisku a grafické kartě. Více info najdete na domovské stránce.
  Tweak FX 1.01 S pomocí tohoto prográmku si budete moci nastavit mnoho skrytých možností Windows XP. Můžete si také stáhnout kolem 25 rozšiřujících pluginů.
  GetRight 5.0.1a Final GetRight je populární download manažer.
  Nero 5.5.10.35 Další verze populárního vypalovacího programu opět v nové verzi. Homepage.
  CPUCooL 7.2.4 CPU cool je program, který monitoruje všechno možné ohledně vašeho procesoru - teplota, napětí, rychlost větráků,... Více info na homepage.
  DirectX Eradicator 1.09 S pomocí tohoto prográmku můžete bezpečně a kompletně odstranit jakoukoliv verzi DirectXu na všech běžných verzích Windows
  QuickTime 6.3 Společnost Apple vydala další verzi svého přehrávače QuickTime, kterým přehrajete video ve formátu .mov. Více se dozvíte na hp programu.
  eMule 0.29a eMule je program na sdílení dat, který používá síť eDonkey. Zjistil jsem, že ho používají hlavně naši němečtí kolegové, ale mě nepřišel moc dobrý. Každopádně si určitě může najít své zájemce. Více informací se dozvíte na homepage programu


  Následující | Nejstarší


  Hannes     TOPlist