Serials 2004Stahujte novou verzi Serials 2005


Z důvodu obrovského množství chyb a problémů s novou verzí Serials 2004 je tato stránka dočasně uzavřena. Až vyjde nová a stabilní verze, najdete zde všechno potřebné.


Due to huge amount of the errors and crashes in Serials 2004 was this site temporarily closed. It will be reopened after new, stable version will be released.


18.1.2005 - Tak jsme se konečně dočkali - vyšla verze 3.0 programu Serials 2004, která už vypadá opravdu poměrně stabilně, slušně a funkčně. Všichni kdo máte starou verzi si jí před instalací této nové verze prosím odinstalujte, a smažte všechny adresáře, které byly vytvořeny. Po nainstalování verze 3.0 musíte opět stáhnout hlavní databázi a pak také 1.kumulativní update.

6.12.2004 - Už několik lidí se mě ptalo, jak se vlastně ty aktualizace pro Serials 2004 nainstalují. Pokud někdo také neví, správný postup je následující: stáhněte aktualizaci z Hannes webu, rozbalte .zip soubor, spusťte program Serials 2004, klikněte na tlačítko "Update", vyberte rozbalený soubor z aktualizace a potvrďte. Následně se vám vrátí hláška, kolik nových čísel bylo přidáno a aktualizace je v pořádku nainstalovaná...

3.11.2004 - Tak už nám vyšel první update pro Serials 2004 - najdete ho o kousek níže. Původní předpoklady o exe souborech se zatím nepotvrdily, takže aktualizaci musíte normálně přes program nainstalovat přes tlačítko "update". Vyšla také aktualizace pro hlavní program, jedná se vlastně o Service Pack 1. Ten opravuje chyby, které se objevily od poslední verze, kvůli některým z nich už jsem taky mluvil s několika z vás. Update má něco přes 200 kB, stačí ho rozbalit a spustit, program se sám aktualizuje. Další update můžete čekat opět za 14 dní...

Tak a je to tady. Po dlouhé době vychází kompletně nový program Serials 2004. Tahle novinka by měla nahradit již starší Serials 2000, protože u této verze se postupem času začaly objevovat nepříjemné chyby a bugy. Proto se dala dohromady stará skupina, která vytvořila S2k a napsali úplně nový program. V principu jde o to samé, ale v Serials 2004 najdete mnohem více funkcí, lepší stability, podporu skinů a lepší práci s databází čísel. Updaty budou nyní vycházet ve formě EXE souborů, takže je prostě spustíte a aktualizace se sama nainstaluje. Všechno je mnohem rychlejší a méně náročné na procesor.

screenshot Serials 2004

První stabilní verze, kterou zde nabízím ke stažení vychází jako samostatný program (neobsahuje žádná sériová čísla) a hlavní databáze, která naopak obsahuje pouze čísla a to rovnou všechna ze Serials 2000. Nainstalováním tak získáte kompletní databázi předchozí verze. Updaty pro Serials 2004 by měly vycházet v tradičním dvoutýdenním cyklu, všechno je ale teprve v počátcích. O všech novinkách nebo případných změnách vás zde budu informovat. Teď již konec povídání, jdeme stahovat...


Název Popis Stáhnout Velikost
Serials 2004 v3.0.0 Installer Základní program, nová verze bez sériových čísel, ty se musí nainstalovat zvlášť, funguje pouze na Win 2000 a XP ! Download (DDL)
3.47 MB
Hlavní databáze v1.3.1 Aktualizovaná hlavní databáze sériových čísel pro Serials 2004, obsahuje všechna čísla z předchozích verzí tohoto programu Download (DDL)
3.27 MB
Aktualizace 15.12.2004 [updated] První kumulativní aktualizace pro Serials 2004 v3.0. Všem komu nešel update nainstalovat musí stáhnout tuto aktualizovanou verzi, ta již funguje v pořádku na všech operačních systémech. Download (DDL) 88 kB

top | Serials 2000   

created by Hannes - czHannes(at)gmail(dot)com - hannes.gameplanet.cz