Serials 2000 news
>>> Back to downloads for Serials 2000 <<<

NEW - 1.10.2004 Dneska jsem přidal další "Update pack", tentokrát soubor všech aktualizací pro Serials 2000 od skupiny Neonitro od 1.září 2003 až do 15.září 2004. Jak jsem psal již v minulé zprávě, Neonitro končí a místo nich vznikne nová skupina. Byl také oznámen pravděpodobný termín vydání slibovaného nového programu Serials 2004, který zní 15.října, takže už se asi brzy dočkáme.

NEW - 17.9.2004 Členové skupiny Neonitro se chystali otevřít jakýsi portál o Serials 2000, ale někdo jim vyfouknul doménu. Proto museli zvolat novou adresu - serials2000.us, kde zatím stejně skoro nic není. Situace se nyní má asi tak, že Neonitro ukončí svojí činnost a spolu s několika dalšími lidmi opět založí S2k crew, což byla úplně první skupina vydávající udpaty pro Serials 2000. Mluví se také o vytvoření aktualizované verze programu, která by se měla jmenovat Serials 2004... Doufejme, že se bude jednat o kvalitní program a hlavně že bude vyřešen problém s padáním aplikace při velkém počtu čísel v databázi...

NEW - 29.4.2004 Již v brzké době možná na Hannes webu nabídnu ke stažení opravný patch, který by konečně pořádně vyřešil problém se zatuhnutím při vysokém počtu čísel v databázi. Zatím pro vás mám takové dočasné řešení: nainstalujte si Serials 2000 dvakrát! Stačí program pokaždé nainstalovat do jiné složky a pak nepřekročit hranici přibližně 60 000 v každé verzi. To znamená, že v jednom programu budete mít například všechny starší čísla a ve druhém ty novější z aktualizací. Jako dočasné řešení to zaručeně funguje...

NEW - 3.4.2004 Skupina Neonitro se rozhodla přestat vydávat další aktualizace až do doby, než se vyřeší zmíněné problémy s padáním S2k při vysokém počtu čísel v databázi. Jejich členové prý na problému usilovně pracují, a tak se možná již brzy dočkáme konečně nějakého pořádného patche, s kterým budou Serials 2000 v pořádku běhat. Skupina Revenge si žádnou pauza nevzala a normálně pokračuje ve vydávání updatů...

NEW - 14.2.2004 V poslední době je moje mailová schránka zaplavena dotazy ohledně pádu či zatuhnutí Serials 2000. Mě tento problém také postihl, proto vás uvedu do problému: Zatuhnutí programu a následné vypsání chyby není způsobena žádnou vadnou aktualizací, ale nadměrným počtem čísel v databázi. Autoři programu asi původně nepočítali s takovou rozšířeností Serials 2000 a dopustili se několika chyb. Přišel jsem na to, že zmíněná chyba se objevuje pouze když máte v databázi již hodně čísel (cca 70 000+). Já jsem například nainstaloval do Serials 2000 všechny aktualizace, celkem asi 110 000 čísel a pak se program totálně zhroutil. Bohužel neznám řešení tohoto probému - na internetu jsem nikde žádný patch či radu jak postupovat nenašel. Uvidíme jestli se v budoucnu něco najde, ale při současném stavu to znamená nemožnost dalšího rozvoje této skvělé aplikace.

NEW Po několika měsících jsem ukončil možnost stahování programu a aktualizací DTG Serials, protože o něj téměř nikdo nejevil zájem, navíc už je absolutně bez další perspektivy.

NEW Tak i skupina ESF po vydaných deseti updatech ukončila svojí činnost. Jak už se ale stalo zvykem, práci převezme hned další partička, tentokrát s názvem Neonitro. Jejich první update vyjde 15.listopadu a další budou vyhcázet tak, jak jste už zvyklí - vždy 1. a 15. v měsíci. Můžete si také stáhnout poslední update od EFS...

NEW Situace se nám opět mění, protože kvůli stále většímu nebezpečí se skupina FMS rozhodla ukončit činnost. Ihned se však objevili noví nadšenci a pod názvem ESF budou dále vydávat pravidelné updaty pro Serials 2000. Jako překvapení Vám přináším balík všech serialů od FMS v jediném souboru (10 000 čísel !).

NEW Na žádost mnoha návštěvníků jsem přidal ke stažení hromadné aktualizace, které v jednom souboru obsahují všechna čísla například za celý půl rok. Enjoy it!

NEW Další aktualizace Serials 2000 nakonec bude! Shánění nových čísel se chopila skupina pod názvem FMS a ta bude pravidelně jako dřív vydávat aktualizace každých 14 dní.

NEW 1.5.2003 byl pravděpodobně ukončen vývoj programu Serials 2000. Nemusíte se však bát, že by všechno úplně skončilo. Skupina DTG, která vyráběla aktualizace se pouze rozhodla vydat svůj naprosto nový program. Tenro program se jmenuje "DTG Serials". Základní instalace obsahuje pouze samotný program, dále si musíte stáhnout ještě aktualizace. Aby se zachovalo pokračování Serials 2000, rozhodli se autoři převést celou databázi čísel do nového programu. Aplikace obsahuje více jak 40000 čísel a je celkem podobná Serials 2000. Narazil jsem ale také na několik chyb, při kterých program spadne nebo se chová nekorektně. Budeme asi muset počkat na další verze, přece jenom je to verze 1.0. Aktualizace budou vycházet každých 14 dní, stejně jako u Serials 2000, takže se toho vlastně moc nezměnilo. Založil jsem tedy novou tabulku pro DTG Serials.

NEW Přesně 12.12.2002 skončila organizace, doposud vydávající updaty, svou činnost. Naštěstí se našla parta nadšenců, kteří se rozhodli v aktualizování pokračovat. Jejich web najdete na adrese www.dtg-group.org.

Jelikož se nám download k Serials 2000 trochu rozrost, udělal jsem mu samotnou stránku. Kdo neví co jsou Serials 2000, tak tady najde vysvětlení. Je to hodně užitečnej prográmek s nyní asi 44000 registračních čísel (sériových čísel). Zhruba každých 14 dní vychází aktualizace, která vám přidá, poopraví nebo doplní čísla do programu. Na začátku si musíte stáhnout samotný program a pak už stahujete jenom aktualizace, který nejsou nějak moc velký. Najdete tady čísla hlavně na programy, ale taky na hry. U některých odkazů je mirror, což je odkaz vedoucí na soubor umístěný na jiných stránkách, který nemusí vždycky fungovat. Jinak jsou všechny soubory přímo na Hannes webu. Když si stáhnete aktualizační soubor, dejte v Serials 2000 File -> Update Database a vyberte stáhnutej soubor. Po aktualizace se vás program ještě zeptá, jestli chcete ten soubor ponechat nebo smazat. Najdete tady taky hromadný updaty, který obsahujou velkej update z uvedenýho období. Pokud sháníte nějaký číslo, který v databázi není, napište mail, pomůžu vám ho najít.

created by Hannes - czHannes(at)gmail(dot)com - hannes.gameplanet.cz