zpět


Pozor na virus PRACE.

Toto varování je velmi naléhavé.

Chraňte se před virem, který se šíří pod názvem PRACE.

Pokud obdržíte nějaký druh PRACE elektronickou poštou, z internetu a nebo například od kolegy, v žádném případě zásilku NEOTEVIREJTE. Virus se vyskytuje a šíří již delší dobu. Všichni, do se dostali do styku s PRACI nebo se na ni třeba jenom podívali, přišli o svůj společenský život a jejich mozek přestal normálně fungovat.

Příjdete-li do styku s PRACI prostřednictvím elektronicke pošty případně jiným způsobem, můžete se viru zbavit, jestliže ihned pošlete svému nadřízenému zprávu s následujícím textem v záhlavi: "Už mám dost těch sraček... jdu do hospody." PRACE vám okamžitě automaticky vypadne z hlavy.

Dostanete-li PRACI na papíře, jednoduše dokument uchopte a vhoďte do koše. Obléknéte se, odeberte se se dvěma přáteli do nejbližšího baru a tam si dejte pivo nebo velký panák. Opakujete-li tento postup 14x, zjistíte, že PRACE už na vás nemá nejmenší vliv a že nejlepší kresleny film všech dob je Krteček.

Pošlete tuto zprávu všem přátelům, které máte v adresáři elektronicke pošty. Jestliže NEMATE v adresáři žádné přátele, virus PRACE již s největší pravděpodobností destruktivně zasáhl váš život.

 

zpět